^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.

W 2013 r. Suzuki Motor Poland zostało oficjalnym partnerem motoryzacyjnym Polskiego Związku Koszykówki i Polskiej Ligi Koszykówki. Teraz Suzuki rozszerza współpracę, zostając partnerem Reprezentacji Polski Koszykarek.

Koszykówka to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszym kraju, ciesząca się ogromną sympatią kibiców i świetną atmosferą na meczach. Suzuki już trzeci sezon kontynuuje współpracę z polską koszykówką. W sezonie 2015/2016 r. Suzuki jest partnerem meczów Reprezentacji Polski Koszykarek a logotyp marki będzie obecny na koszulkach zawodniczek oraz na boiskach podczas najważniejszych spotkań polskiej kadry.

W listopadzie podczas zgrupowania kadry koszykarki rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu. W pierwszym meczu kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy 2017 Reprezentacja Polski pokonała 4. drużynę Eurobasketu 2015 – Białoruś. To znakomite zwycięstwo przyniosło ogromną satysfakcję i mobilizację. Kolejne spotkanie rozegrają w lutym 2016 r.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.