^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

Air Triser to trzyrzędowy, kompaktowy minivan.

Zachowując nieduże wymiary nadwozia, Air Triser zapewnia przestronną kabinę oraz funkcjonalną konfigurację siedzeń. Gdy samochód jest zaparkowany, siedzenia mogą zostać ustawione w tryb relaksacyjny – siedzenia są wtedy przodem do siebie, lub w tryb komfortowy, tzw. „lounge”, w którym siedzenia ustawione są w kształt litery U. Użytkownikom samochodu czas uprzyjemnia zestaw multimedialny z wyjątkowo dużym ekranem, który jest kompatybilny ze smartfonami.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.