^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Zaprezentowany na 44. Tokio Motor Show 2015 Mighty Deck to koncepcyjny samochód z segmentu mini, który oferuje wysoką użyteczność i znakomite doznania z jazdy.

Miękki dach pozwala zamienić go w cabrio, a otwarty bagażnik umożliwia wiele zastosowań. Założeniem tego projektu jest zapewnienie podróżującym uczucia możliwie największej wolności, bez względu na to, czy znajdują się w mieście czy na wsi, czy jadą do pracy czy na wakacje.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.