^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Gwiazdą stoiska będzie produkcyjna wersja Suzuki Ignis, który wyznacza nową drogę dla kompaktowych crossoverów.

 

Ogromną zaletą Ignisa jest jego wszechstronność, zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i podczas wakacyjnych wyjazdów. Stworzony został w oparciu o koncepcyjny model iM-4, który prezentowany był w marcu podczas genewskiego salonu motoryzacyjnego. Wysoka pozycja za kierownicą oraz podwyższony prześwit zapewniają komfort podróżowania po mieście, jak i na ośnieżonych drogach czy po szutrze.  Kompaktowe i przyciągające wzrok nadwozie oraz prosta i niezwykle praktyczna kabina pasażerska podkreślają crossoverowy charakter Ignisa.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.