^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 140 gości oraz 0 użytkowników.

Motyw przewodni projektu Baleno nazwany “Liquid Flow” sugeruje dynamiczny przepływ wody. Motyw ten widoczny jest w wielu elementach nadwozia samochodu, zwłaszcza w ostro zarysowanych liniach i przetłoczniach. Inne charakterystyczne elementy nadwozia to szeroki zderzak, kompaktowa osłona chłodnicy, światła LED i przyciemnione słupki A.Wewnątrz wzrok przykuwa duży ekran LCD znajdujący się po środku deski rozdzielczej. Na pokładzie znalazły się również takie elementy, jak automatyczna klimatyzacja czy adaptacyjny tempomat. Producent zapewnia, że kabina pomieści komplet pasażerów, a w bagażniku będzie można przewieźć pakunki o łącznej objętości 355 litrów.


Baleno zostało zbudowane na nowej płycie podłogowej. Pod jego maską pracuje silnik BOOSTERJET. To litrowa jednostka z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem paliwa. Baleno będzie również dostępny z napędem hybrydowym typu mild hybrid - SHVS (z ang.: „Smart Hybrid Vehicle by Suzuki” z silnikiem 1,2 DUALJET

Wymiary:  długość: 3,995mm; szerokość: 1,745mm; wysokość: 1,470mm (1,460mm z układem SHVS); rozstaw osi: 2,520mm; Prześwit: 120mm (110mm z układem SHVS); bieżnik przód/tył: 1,520mm z oponami 185/55R16 (1,530mm z oponami 175/65R15)
Nowe Suzuki trafi do europejskich salonów sprzedaży Suzuki wiosną 2016 roku

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.