^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Suzuki SX4 S-CROSS to idealny towarzysz wakacji. Pojemny bagażnik, wszechstronne nadwozie i świetne wyposażenie pozwolą odkrywać nowe miejsca, a teraz ceny Suzuki SX4 S-CROSS zaczynają się już od 59 900 zł.

 

Suzuki SX4 S-CROSS to niezawodny crossover z bogatym wyposażeniem w standardzie. ESP, 7 poduszek powietrznych, klimatyzacja, a także tempomat z ograniczeniem prędkości – to wszystko znajduję się już w wersji Comfort, która obecnie oferowana jest w cenie 59 9000zł. Opcjonalnie można także doposażyć samochód w napęd na 4 koła ALLGRIP, który zapewnia lepsze osiągi i wyższy poziom bezpieczeństwa w każdych warunkach jezdnych.

 

Suzuki SX4 S-CROSS zdobył najwyższą ocenę 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP. Gwarantuje on także niskie koszty eksploatacji – średnie zużycie paliwa wynosi 5,5 l/100km w cyklu mieszanym.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.