^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 117 gości oraz 0 użytkowników.

Dla fanów klasyki w wydaniu czarnym lub białym Suzuki przygotowało specjalną, limitowaną serię popularnego Swifta.

Swift to dowód na to, że samochód o niewielkich gabarytach nie musi oznaczać wyrzeczeń czy kompromisów w kwestii wygody, a Swift w serii Black&White to nowe oblicze miejskiego samochodu, które nie tylko świetnie wygląda, ale także oferuje bardzo atrakcyjne wyposażenie standardowe.

 

Dynamiczny charakter tego modelu podkreśla nowy wzór felg aluminiowe 16” i zmodyfikowana osłona chłodnicy, a także przyciemniane tylne szyby. Wnętrze Swifta w serii Black&White to również powiew atrakcyjnej stylistyki – sportowa kierownica oraz specjalna tapicerka siedzeń z ozdobnym, fioletowym ściegiem dodają mu niepowtarzalnego charakteru.

Dodatkowo, o komfort w zimniejsze dni zadba pakiet zimowy, na który składają się podgrzewane fotele i nawiew na nogi pasażerów siedzących na tylnej kanapie.  

Swift w serii Black&White to oczywiście także szereg innych przydatnych i atrakcyjnych elementów wyposażenia. Wśród nich znajduje się między innymi 7 poduszek powietrznych, klimatyzacja, ESP, tempomat z przyciskami sterowania w kole kierownicy, światła do jazdy dziennej LED, jak i system audio ze sterowaniem z kierownicy.

Swift Black&White oferowany jest w atrakcyjnej cenie 52 900 zł.

 

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.