^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 111 gości oraz 0 użytkowników.

Podczas 85. Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie Suzuki pokaże dwa całkowicie nowe pojazdy koncepcyjne reprezentujące wizję marki na temat kompaktowego samochodu miejskiego oraz małego SUV-a.

 

iK-2 to samochód o idealnie kompaktowych wymiarach. Łącząc w sobie najważniejsze cechy, jakich oczekuje się od samochodów tego segmentu, iK-2 jest urzeczywistnieniem oczekiwań klientów.

iM-4 przedstawia wizję Suzuki na temat małego samochodu z napędem 4x4. Ta najnowsza propozycja marki czerpie z tradycji i wiedzy Suzuki na temat napędu na 4 koła. Pojazd ten wyposażony jest w szereg nowych technologii, a jego wyjątkowa stylistyka z pewnością stanie się źródłem inspiracji do odkrywania niedostępnych dotąd miejsc.

 

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.