^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Oldtimer Warsaw Show to wydarzenie, które w kalendarzu każdego pasjonata motoryzacji powinno być zaznaczone na czerwono. W przypadku tej imprezy, pytanie czy warto się wybrać jest co najmniej nie na miejscu.  Tyle zabytkowych pojazdów w jednym miejscu to już wystarczający powód do odwiedzenia Ptak Expo w Nadarzynie. Dla miłośników naszej marki też coś się znajdzie.

Ciekawe ile osób bez szukania odpowiedzi w internecie rozpozna co to za model

Więcej zdjęć z Warsaw Motor Show

Tekst i zdjęcia: Dariusz Pastor

 

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.