^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Czas szybko leci i aż trudno uwierzyć, że to już 15 spotkanie w tej formule. Miejsca, trasy czy próby mogą się zmienić, ale cel od lat jest ten sam - świąteczna pomoc.  W tym roku dochód z Terenowej Integracji  trafi na pomoc dla Domów dziecka i Domów samotnej matki.  Nie dziwi więc, że tak wyjątkowe wydarzenie przyciąga pasjonatów offroadowych zmagań. Limit 120 miejsc na liście startowej został wyczerpany i trzeba było stworzyć listę rezerwową.

 

Po kilku letniej przerwie, tegoroczna edycja wróciła w okolice Serocka. Dla mnie i pewnie jeszcze kilku członków naszego Klubu to miejsce sentymentalne. Właśnie tutaj, 10 lat temu debiutowaliśmy tu jako Klub Suzuki. Dla wielu z nas były to początki offroadowej przygody. Trochę żal, że tym razem zabrakło teamu Klubu Suzuki. Na szczęście na trasie można było spotkać całkiem sporo Suzuk, które udowadniały że duch marki nie zginął. Tak samo jak atmosfera i dobra zabawa. Roadbook, fotopunkty i odcinki specjalne, to stałe punkty takich imprez.  Dwa pierwsze to preludium do prawdziwych wyzwań, jakim miały być odcinki specjalne.

W tym roku pogoda też dołożyła swoje pięć groszy, do tego aby porządnie się wkleić nawet nie trzeba było samochodu.

Tekst i zdjęcia: Dariusz Pastor

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.