^Wróć na górę strony

  • Klub Suzuki - Styl życia

    Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, którzy pragną sobie pomagać i wspólnie się bawić. Razem budowaliśmy i cały czas rozbudowujemy forum internetowe, organizujemy wspólne imprezy, gdzie możemy się poznać układać plany na przyszłość.

  • Samochody terenowe

    Interesuje Cię jazda w terenie?? W naszym Klubie zrealizujesz swoje pasję związane z jazdą w trudnych warunkach. .

  • Samochody miejskie

    Kochasz próby sprawnościowe, dyskusje o tuningu czy innych kwestiach związanych z motoryzacją?? Zapraszamy do nas.

Forum Klubu Suzuki

Nasz Facebook

Partner Tytularny

Sponsorzy

Nasz Sklepik

  

Stronę przegląda

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Off road zaczyna się tam, gdzie kończy się asfalt. Jak daleko zajedziemy, zależy od samochodu i kierowcy. Suzuki to na szczęście stara, dobra szkoła konstrukcji 4x4, więc byle błoto nas nie zatrzyma. Często się zdarza, że słabszym ogniwem jest kierowca i zwyczajny brak umiejętności jazdy w terenie. 

Czy znasz już możliwości swoje i swojego samochodu?

Jeśli nie, to przyjedź na jedno z naszych klubowych spotkań, gdzie pod okiem doświadczonych kolegów w bezpieczny sposób  poznasz odpowiedź na powyższe pytanie.  To może być początek terenowej przygody.

Jeśli  już znasz smak offroadowych  zmagań, to nie trzeba Cię namawiać - dołącz do nas, tu znajdziesz osoby o podobnych zainteresowaniach.

Zachęcamy do wejścia na nasze forum >>>

Forum Klubu to olbrzymia baza wiedzy na temat pojazdów marki Suzuki. Można tam wymienić  doświadczenia, uzyskać lub udzielić pomocy w razie kłopotów z samochodem.  Forum to wirtualne miejsce naszych spotkań, gdzie dyskutujemy nie tylko na tematy motoryzacyjne.

Zostań Członkiem naszej Suzukowej społeczności.

Copyright © 2013. Klub Suzuki Polska  Rights Reserved.